teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

images

Komórki, a stacjonarki

admin | Sierpień 18, 2017

Dzisiaj bez mała ma swoją własną komórkę. Dzięki niej może nie tylko kontaktować się z rodziną, znajomymi, czy współpracownikami. W obecnych czasach urządzenia umożliwiają słuchanie muzyki, korzystanie z Internetu i wielkiej liczby różnych aplikacji. Telefony komórkowe dostosowują się do preferencji swojego użytkownika i dziś są już dla niejednego niezbędne. Sporo dziedzin życia stało się dzięki nim mniej uciążliwe. Podniosło się też bezpieczeństwo od kiedy w razie niespodziewanego wypadku można natychmiast zadzwonić po pomoc.

Read more
Smartfon

W dzisiejszych czasach bycie pasjonatem gadżetów, nie jest niczym dziwnym, a raczej czymś naturalnym.

admin | Sierpień 18, 2017

Dlatego jeśli ktoś ma właśnie telefon i chce, by jego urządzenie mobilne wyglądało zdecydowanie korzystniej, to bez dwóch zdań będzie chciał nabyć jakiś elegancki pokrowiec, albo etui. A na rynku związanym z urządzeniami mobilnymi takich przedmiotów jest naprawdę cała masa. Pokrowce wyodrębniają się między sobą nie tylko krojem, barwą i grafiką, ale również sposobem otwierania, oraz tworzywem. Raczej od jakiegoś momentu do najczęściej wybieranych zaliczają się pokrowce skórzane, materiałowe, jak i również silikonowe.

Read more
Ujarzmij każdy dźwięk

Zawsze warto mieć przy sobie muzykę i słuchawki

admin | Sierpień 11, 2017

Jeśli wiele jeździmy środkami komunikacji publicznej oraz nie pragniemy słuchać tego, co się wokół nas dzieje i o czym rozmawiają podróżni będący w bezpośrednim otoczeniu, to z pewnością trzeba zawsze posiadać przy sobie słuchawki, a na telefonie posiadać zgraną ulubioną muzykę. Wtenczas wciąż będziemy mogli sobie w ten sposób uprzyjemnić okres jazdy, odciąć się od wszystkiego, a jednocześnie też sprawić, że nawet najdłuższa podróż nie będzie specjalnie uciążliwa.

Read more
telefon lumia

Etui do telefonu firmy Nokia – czy pożądane byłoby kupić?

admin | Lipiec 18, 2017

Posiadacz telefonu w wielu przypadkach liczy się z jego wyglądem. Ładne komórki, bez zniszczeń cieszą oko nie tylko właściciela, lecz podobnie ludzi, jacy zwracają uwagę na szczegóły. Czy da się w związku z tym bez dużego trudu zatroszczyć się o swój aparat?

Read more
etui na telefon komórkowy

Z jakiego powodu posiadając telefon komórkowy czy smarfton warto pomyśleć o zakupie jakiegoś dodatkowego wyposażenia do niego.

admin | Lipiec 18, 2017

Smartfony i telefony komórkowe oferowane są najczęściej bez żadnych dodatkowych akcesoriów. W komplecie przeważnie będzie się znajdowała niewielka ładowarka, przewód do przyłączenia komputera oraz słuchawki. Tyle że jeśli chodzi o nie zbyt dużej jakości spodziewać się nie ma co, słuchać muzyki się na nich da, ale nic ponadto. To tak naprawdę w dużej części smartfonów jest tyle, co bynajmniej nie oznacza, że ilość dostępnych akcesoriów jest tak mała.

Read more