teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

sony

Telefony i smartfony spełniające potrzeby wielu klientów jak również akcesoria, które ochronią twój telefon przed uszkodzeniami

admin | Październik 21, 2017

Telefony komórkowe są prawie nieodłącznymi akcesoriami każdej osoby. W dzisiejszych czasach służą nie tylko do dzwonienia, ale również do oglądania filmów albo robienia zdjęć. Z roku na rok pojawiają się coraz nowsze rozwiązania w dziedzinie elektroniki.

Read more
Smartphone

Czy kupno prywatnego telefonu komórkowego to zadanie proste?

admin | Październik 13, 2017

Elektronika jest bez wątpliwości jedną z dziedzin naszego życia codziennego, która ma nadzwyczaj duże znaczenie dla każdego z nas. Można nawet w tym miejscu zaryzykować stwierdzeniem, że niejednokrotnie wielu z nas nie wyobraża sobie normalnego funkcjonowania bez jej potężnego wsparcia.

Read more
telefon

Kabura do telefonu, innymi słowy przydatna i elegancka ochrona

admin | Wrzesień 4, 2017

Użytkownik telefonu komórkowego liczy się z jego wizerunkiem. Z reguły dba on o swój sprzęt jak tylko może, ochrania przed tym, by nie spadło ze znacznej wysokości itp. Jednakże na niektóre uszkodzenia nie mamy wpływu – jakim sposobem wobec tego zabezpieczyć przed tym swoją komórkę?

Read more
images

Komórki, a stacjonarki

admin | Sierpień 18, 2017

Dzisiaj bez mała ma swoją własną komórkę. Dzięki niej może nie tylko kontaktować się z rodziną, znajomymi, czy współpracownikami. W obecnych czasach urządzenia umożliwiają słuchanie muzyki, korzystanie z Internetu i wielkiej liczby różnych aplikacji. Telefony komórkowe dostosowują się do preferencji swojego użytkownika i dziś są już dla niejednego niezbędne. Sporo dziedzin życia stało się dzięki nim mniej uciążliwe. Podniosło się też bezpieczeństwo od kiedy w razie niespodziewanego wypadku można natychmiast zadzwonić po pomoc.

Read more
Smartfon

W dzisiejszych czasach bycie pasjonatem gadżetów, nie jest niczym dziwnym, a raczej czymś naturalnym.

admin | Sierpień 18, 2017

Dlatego jeśli ktoś ma właśnie telefon i chce, by jego urządzenie mobilne wyglądało zdecydowanie korzystniej, to bez dwóch zdań będzie chciał nabyć jakiś elegancki pokrowiec, albo etui. A na rynku związanym z urządzeniami mobilnymi takich przedmiotów jest naprawdę cała masa. Pokrowce wyodrębniają się między sobą nie tylko krojem, barwą i grafiką, ale również sposobem otwierania, oraz tworzywem. Raczej od jakiegoś momentu do najczęściej wybieranych zaliczają się pokrowce skórzane, materiałowe, jak i również silikonowe.

Read more