teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

Smart TV

Ciekawe oferty od Philipsa

admin | Styczeń 9, 2018

Selekcja trwałych sprzętów audio-video nie jest nigdy łatwy, może nastręczać sporo trudności oraz powodować zbędny stres. Jakiej firmie najlepiej zaufać, aby mieć gwarancję porządnej jakości urządzenia – to pytanie, które zadaje sobie wiele osób. Lepiej rzecz jasna wybierać sprawdzonych dostawców tym podobnych urządzeń.

Read more
telewizor

Miejsce z elektroniką

admin | Listopad 27, 2017

Czy pochylałeś się kiedykolwiek nad tym, jakby wyglądało życie bez takich wynalazków jak telewizor? Mimo że urządzenia telewizyjne są w szerokim użyciu dopiero od ostatnich dziesięcioleci, zdążyło dorosnąć pokolenie, które nie umie sobie wyobrazić egzystencji bez tv. Minione lata to czas zwycięstw cyfrowych mediów, telewizory jednak nie straciły swojej siły – są przecież obecne w dużej części naszych ognisk domowych.

Read more
Pilot do telewizora

Gdzie kupić polecane części zamienne do sprzętów gospodarstwa domowego?

admin | Październik 12, 2017

Z rozmaitymi urządzeniami ludzie mają do czynienia w życiu codziennym. Do niektórych z nich przyzwyczaili się już do tego stopnia, że nie zwracają już na nie uwagi. Tymczasem są to ogromnie potrzebne elementy. Część z nich posiada wyłącznie funkcję praktyczną, pozostałe bywają przykładowo wykorzystywane do zabawy.

Read more
piloty

W jakim miejscu powinno się ulokować TV, żeby brać maksimum przyjemności z odbioru?

admin | Październik 12, 2017

Sprzęt RTV zadomowił się w naszych domkach na dobre. Ciężko sobie wyobrazić mieszkanie czy dom komputera, radia czy odbiornika telewizyjnego. Każdy teraźniejszy człowiek posiada takie urządzenia. Nawet ci je mają, którzy stronią od oglądania telewizora, bo wypada je mieć. W niniejszym artykule będą podjęte kwestie właściwego wyboru miejsca na telewizor, żeby czerpać maksimum przyjemności z oglądania kanałów telewizyjnych.

Read more
Zestaw części elektronicznych

Rynek części elektronicznych w Polsce

Monika Paciorek | Lipiec 18, 2017

Jeśli popatrzymy na rynek części elektronicznych w naszym kraju zauważymy z pewnością pewną tendencję – rozwój. Głównie są obecni na nim sprzedawcy wszelkiego typu podzespołów, zaopatrujący nawet duże firmy sprzedające wszelkiego rodzaju urządzenia, jak choćby takie rezystory. Ale jak prezentuje się bieżący rynek?

Read more