teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

montoanie czujników

Czym są czujniki indukcyjne oraz cieplarka laboratoryjna? To pionierskie urządzenia, które wykorzystywane są w przemyśle

admin | Wrzesień 26, 2017

Nie każdego interesują pionierskie technologie – nie jest to nic kuriozalnego. W obecnych czasach wymyślane są produkty o których spora część z nas nie ma bladego pojęcia.

Read more
drukarnia

Jak matematyka, czyli królowa wszelkich dyscyplin naukowych znajduje w współczesnych czasach całkiem nowe zastosowania

admin | Lipiec 18, 2017

Już w dawnych księgach zapisano, że wszechświat został ukształtowany według miary, wagi, a również liczby. W dalszych rozważaniach najistotniejsza będzie ta liczba, ponieważ, jeżeli dogłębnie się zastanowimy, to od razu dojdziemy do stwierdzenia, że wiele dziedzin naszego życia jest opisanych właśnie za pomocą liczb. I w żadnym przypadku nie chodzi tutaj jedynie o sposób zapisu cen na artykułach wyłożonych na regałach w sklepach wielkopowierzchniowych, ale także o bardziej skomplikowane i znane chyba tylko ekspertom pojęcia, takie jak np. szybkie prototypowanie.

Read more
aparat fotograficzny

Bogata oferta od marki Olympus

admin | Lipiec 18, 2017

Wiodącym producentem, jeżeli chodzi o aparaty fotograficzne jest Olympus. Ta firma ceniona na całym świecie odznacza się doskonałymi, nowatorskimi propozycjami, podczas gdy chodzi o oferowane aparaty. Bogata propozycja handlowa od firmy Olympus prezentuje się naprawdę ciekawie. Od paru lat Olympus pozostaje faworytem i każde następne modele aparatów są potwierdzeniem profesjonalizmu tego producenta.

Read more
waga handlowa

Twój sklep będzie potrzebował wagi? Kup profesjonalne wyposażenie w dobrym markecie!

admin | Lipiec 18, 2017

Wagi stanowią ważne i wyjątkowo pomocne wyposażenie lokali handlowych o doprawdy zróżnicowanym charakterze. Choć są utożsamiane głównie ze sklepami proponującymi produkty spożywcze, ich zastosowanie na tej jednej branży zdecydowanie się nie kończy. Wagi bywają stosowane przez jubilerów, w restauracjach, w aptekach i laboratoriach. To jedynie ułamek miejsc, w których mogą być wykorzystane.

Read more
telewizor plazmowy

W jakich renomowanych sklepach wolno zakupić wyśmienitej jakości sprzęt RTV?

admin | Czerwiec 19, 2017

Każdy z nas ma w swym domu jakiś sprzęt RTV. Mogą to być telewizory, odtwarzacze muzyki, odtwarzacze płyt DVD itd. Nie da się zaprzeczyć, że dzisiaj sprzęt RTV jest dla nas wręcz nieodzowny i ogromnie ułatwia codzienne życie. Teraz raczej trudno sobie wyobrazić aktywność bez telewizorów, komputerów czy telefonów komórkowych. Rzeczy te towarzyszą nam codziennie, poza tym korzystamy z nich w domu, w pracy, w szkole; służą także naszej uciesze, łączności z innymi osobami itd.

Read more