Urządzenia firmy Zelmer

W praktycznie każdej kuchni przyda się parę usprawniających codzienne obowiązki drobiazgów. Kupno ich nie jest konieczny, tak jak posiadanie kuchenki albo lodówki, lecz znacznie mogą ułatwić codzienne prace i przygotowywanie posiłków. Dzięki nim nie trzeba się męczyć z siekaniem owoców czy zagniataniem ciast, dzięki czemu można wygospodarować więcej wolnego czasu nie rezygnując z pysznego tortu czy surówki. Sporo pań domu nie może sobie wyobrazić swojej kuchni bez dobrego kuchennego robota, a jeżeli ma być dobry, solidny i funkcjonalny, to najlepiej jeśli będzie to Zelmer.

sprzęty Zelmer
Autor: Magic Madzik
Źródło: http://www.flickr.com
Producent ten jest jednym z liderów drobnych urządzeń AGD (Zaparzacz do kubka KU-1045002800), a jego propozycja obejmuje praktycznie cały asortyment tego typu. Przykładowo niezwykle często wybierane i cenione przez klientów są kuchenne roboty z serii Zelmer 381.61 Ecru. Wyposażone są w dużą miskę, w niej można wymieszać ciasto wystarczające nawet na największy tort, a dodatkowo dużo końcówek, trzepaków i tarcz umożliwiających przyrządzanie sosów, kremów i przeróżnych sałatek. Samo urządzenie jest praktyczne i bezpieczne w użytkowaniu, a poza tym ma ciekawą stylistkę, podobającą się wszystkim klientom. Podobne parametry będzie miał model Zelmer 481.6 expressive, on również zalicza się do chętniej wybieranych urządzeń tej rodziny.

Jeżeli ktoś lubi potrawy przygotowywane w zdrowy sposób, to powinien pomyśleć o parowarze. Urządzenia te (tu zobacz więcej: polecany Zelmer 381.61 Ecru) nie są zbyt popularne, gdyż niestety większość ludzi woli zwyczajne przygotowywanie posiłków, a przecież plusy ich są niepodważalne. Przyrządzanie posiłków na parze zachowuje wszystkie mikroelementy i witaminy, które podczas tradycyjnego gotowania mogą być wypłukane. Także Zelmer posiada w swojej ofercie kilka parowarów, jednym z chętniej wybieranych jest Zelmer 37Z010. Posiada on pięć programów pracy, dzięki nim można w łatwy sposób przyrządzić większość potraw.

A gdy ktoś będzie zmęczony pracami w kuchni i będzie miał ochotę na szklankę aromatycznej herbaty, to Zaparzacz do kubka Kuchenprofi KU-1045002800 idealnie sprawdzi się w takiej sytuacji. Zrobiony ze stali nierdzewnej przeżyje długie miesiące codziennego parzenia naparu, a każda z herbat będzie miała niezwykły aromat i smak.