teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

Małe, groźne i mieszkają z nami!

Kilka pomysłów na gadżety niezbędne dla posiadaczy smartfonów

admin | Styczeń 13, 2017

Telefony komórkowe są w dzisiejszych czasach powszechne i dostępne niemal w każdym miejscu. Popularne smartfony w znaczny sposób wpłynęły na to, jak pracujemy oraz jak wykorzystujemy je na co dzień w naszym życiu.

Read more
Sufity podwieszane we wnętrzu użytkowym

Telefon dla starszej osoby – czy opłaca się zakupić?

admin | Październik 10, 2016

Zwykły telefon komórkowy, nie wspominając już o smartfonie, może przysporzyć wielu problemów starszym osobom. Dlatego też producenci coraz częściej wzbogacają ofertę o wersje telefonów przeznaczonych dla seniorów. Są to Urządzenia, które zawierają wiele udogodnień, jak na przykład duży ekran, oraz są bardzo proste w użytkowaniu.

Read more
sklep detektywistyczny

Długopis z kamerą szpiegowską lub zegarek szpiegowski w asortymencie sklepów detektywistycznych

admin | Maj 18, 2016

Propozycja sklepów detektywistycznych jest teraz niesłychanie bogata. Internetowe sklepy posiadają szeroki oraz fascynujący asortyment produktów wysokiej jakości. Liczne urządzenia detektywistyczne i szpiegowskie na pewno przypadną do gustu każdemu Klientowi, wskutek tego warto poznać się z ciekawą ofertą.

Read more
kamera samochodowa

Coraz więcej kierowców ma kamery samochodowe. Ten bajer, stał się nieodzownym kompanem podróży.

admin | Maj 17, 2016

Rekorder podróży, czyli kamera samochodowa daje zapisywanie rekreacyjne i staje się niezastąpiona podczas wakacji, gdy reflektujemy utrwalić trasę przejażdżki, relacja zostaje zapisana w pamięci urządzenia. Prócz tego, kamera samochodowa jest praktyczna w sytuacjach losowych.

Read more
kolorowe etui na smartfon

Gadżety i akcesoria do komórek i smartfonów – jak je wybrać, żeby bezpiecznie i długo służyły

admin | Marzec 25, 2015

Popularność telefonów komórkowych i smartfonów rośnie dynamicznie, obecnie chyba niewiele osób takiego urządzenia nie posiada. Jednak kupując sam telefon, czy to od jakiegoś operatora, czy w niezależnym sklepie, otrzymuje się go w wersji podstawowej.

Read more