teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

Małe, groźne i mieszkają z nami!

Kilka pomysłów na gadżety niezbędne dla posiadaczy smartfonów

admin | Styczeń 13, 2017

Telefony komórkowe są dzisiaj powszechne i dostępne prawie wszędzie. uwielbiane przez masy smartfony w szczególny sposób wpłynęły na to, jak pracujemy oraz jak wykorzystujemy je na co dzień w naszym życiu.

Read more
Sufity podwieszane we wnętrzu użytkowym

Telefon dla starszej osoby – czy opłaca się zakupić?

admin | Październik 10, 2016

Zwykły telefon komórkowy, nie wspominając już o smartfonie, może przysporzyć wielu problemów starszym osobom. Dlatego też producenci coraz częściej wzbogacają ofertę o wersje telefonów przeznaczonych dla seniorów. Są to Urządzenia, które zawierają wiele udogodnień, jak na przykład duży ekran, oraz są bardzo proste w użytkowaniu.

Read more
linux

Potrzebujesz stosownego sprzętu GPS? Zwróć uwagę na modele marki Tomtom!

admin | Wrzesień 5, 2016

Na obecną chwilę ludzie nadzwyczaj cenią sobie wygodę i wskutek tego niezmiernie ciekawią się Urządzeniami, dzięki którym mogą o wiele prościej i szybciej wykonywać najróżniejsze czynności.

Read more
sklep detektywistyczny

Długopis z kamerą szpiegowską lub zegarek szpiegowski w asortymencie sklepów detektywistycznych

admin | Maj 18, 2016

Propozycja sklepów detektywistycznych jest w dzisiejszych czasach ogromnie bogata. Internetowe sklepy posiadają szeroki oraz intrygujący wybór towarów wysokiej jakości. Liczne urządzenia detektywistyczne i szpiegowskie na pewno przypadną do gustu każdemu Klientowi, wobec tego warto poznać się z ciekawą ofertą.

Read more
kamera samochodowa

Coraz więcej kierowców ma kamery samochodowe. Ten bajer, stał się nieodzownym kompanem podróży.

admin | Maj 17, 2016

Rejestrator podróży, czyli kamera samochodowa umożliwia rejestrowanie rekreacyjne i staje się nieodzowna w czasie wakacji, gdy reflektujemy zapisać trasę jazdy, trasa zostaje udokumentowana w pamięci kamery. Ponadto, kamera samochodowa jest przydatna w momentach losowych.

Read more