teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

kuchenka w kuchni

Proste przyrządzanie potraw daje wybór dobrej kuchenki

admin | Grudzień 9, 2017

Szukając profesjonalnego urządzenia do swojego domu mamy do czynienia z dużą ilością produktów proponowanych nam przez producentów. Kuchnie gazowe lub elektryczne są podstawowym wyposażeniem każdego domu. Często mają piekarnik, co daje nam możliwość gotowania w domu wszystkich rodzajów potraw pieczonych czy smażonych. Konsumenci mają dobre zdanie na temat kilku modeli o jakich warto wspomnieć.

Read more
sony

Jak wybrać smartfona, na jakie rzeczy zwracać uwagę? Jak sprawić by zakupiony przez nas smartfon rzeczywiście okazał się dla nas odpowiedni?

admin | Grudzień 1, 2017

Wiele ludzi nie ma pojęcia, co to jest PDA. Jest to skrót od Personal Digital Assistant, to znaczy kieszonkowego komputera, jaki posiada moduł telefoniczny, ekran na dotyk jak i system Windows Mobile Pro. Każdy z nas jednak ma świadomość, czym jest smartfon – to urządzenie, jakie nie ma dotykowego ekranu i działa pod kontrolą Windows Mobile Standard. To się jednak zmieniło, lecz z jakiego powodu?

Read more
Smart TV

Nowinki w sprzęcie RTV na najbliższy czas – w jakim kierunku dąży rozwój elektroniki?

admin | Listopad 14, 2017

Możliwości wiodących producentów sprzętu RTV

Read more
testy sprzętów

Bardzo przydatne zestawienia i testy elektroniki w sieci- testy pancernych telefonów komórkowych

admin | Październik 30, 2017

Szukając idealnych produktów nierzadko posiłkujemy się rankingami lub testami w sieci. Dzięki nim można wybrać produkt o właściwościach, na których nam najbardziej zależy. Najczęściej robione testy urządzeń to testy sprzętu elektronicznego. W każdym mieszkaniu znajdziemy chociaż jedno urządzenie z tej kategorii. W obecnych czasach gdy smartfony i komputery są na porządku dziennym, klienci często potrzebują tego typu testów i rankingów.

Read more
zmywarka marki Bosch

Naprawiając nasze sprzęty AGD

admin | Październik 12, 2017

Naprawa posiadanego w domu sprzętu AGD to coś, co każdy bez wyjątku raz na jakiś czas ma powinność zrobić. Niestety albowiem, nie zawsze wszystko w należącym do nas domu działa tak jak powinno. Wówczas też najważniejsze pozostaje to, by znaleźć te osoby, jakie nasz sprzęt AGD będą potrafiły naprawić natychmiast. Szczęśliwie, mnóstwo osób wśród nas ma już takich godnych zaufania ekspertów, o ile jeśli nie znamy tego rodzaju firmy, to mamy powinność sobie zdawać sprawę z tego, jak ważne pozostaje, aby wysłuchać innych porad oraz zadecydować na naprawdę najbardziej ekspercką propozycję handlową naprawiającą sprzęt AGD w najbliższej okolicy.

Read more