teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

testy sprzętów

Bardzo przydatne zestawienia i testy elektroniki w sieci- testy pancernych telefonów komórkowych

admin | Sierpień 14, 2017

Szukając idealnych produktów często posiłkujemy się rankingami czy też testami w internecie. Dzięki nim można wybrać produkt o właściwościach, na których nam szczególnie zależy. Najczęściej wykonywane testy urządzeń to testy sprzętu elektronicznego. W każdym mieszkaniu możemy znaleźć chociaż jedno urządzenie z tej kategorii. W obecnych czasach kiedy smartfony tudzież komputery są na porządku dziennym, klienci często potrzebują tego typu testów tudzież rankingów.

Read more
kamera samochodowa

Coraz więcej kierowców ma kamery samochodowe. Ten bajer, stał się nieodzownym kompanem podróży.

admin | Sierpień 5, 2017

Rekorder podróży, czyli kamera samochodowa daje rejestrowanie rekreacyjne i staje się potrzebna w czasie wakacji, gdy mamy ochotę utrwalić trasę podróży, relacja zostaje udokumentowana w pamięci kamery. Co ważniejsze, kamera samochodowa jest przydatna w chwilach losowych.

Read more
zmywarka marki Bosch

Naprawiając nasze sprzęty AGD

admin | Lipiec 25, 2017

Naprawienie posiadanego w domu sprzętu AGD to coś, co każdy z nas raz na jakiś okres czasu ma powinność zrobić. Z przykrością albowiem, nie przy każdej okazji całość w naszym mieszkaniu zadziała tak jak należy. Wtedy także najbardziej znaczące pozostaje to, aby wynaleźć tego typu osoby, które należący do nas sprzęt będą potrafiły naprawić natychmiastowo. Szczęśliwie, mnóstwo ludzi spośród nas ma już tego rodzaju wiarygodnych ekspertów, jednak o ile nie znamy tego rodzaju firmy, to mamy obowiązek sobie zdawać sprawę z tego, jak znaczące będzie, aby wysłuchać innych rad i zadecydować na faktycznie w największym stopniu profesjonalną usługę która naprawia urządzenia AGD w najbliższej okolicy.

Read more
Suszarki do włosów

Suszarki do wlosow posiadają różnoraką moc

admin | Lipiec 18, 2017

Suszarki do wlosow to wspaniały wynalazek
Nie każdy po myciu włosów może się położyć do spania w mokrych oraz rano obudzić się z idealną fryzurą. Tak samo jak nie zawsze udaje się je myć odpowiednio prędzej, by mogły obeschnąć przed snem. Przez to właśnie nieprawdopodobnym sprzętem są suszarki do włosów, które pozwolą nam w krótkim okresie osuszyć również najdłuższe włosy, a niektóre nawet dają nam możliwość jednoczesnego ich ułożenia, przez co natychmiast mamy idealną fryzurę.

Read more
internetowy ranking sprzętów

Rankingi i badania elektroniki – sprawdź co należy zakupić jeszcze w tym roku

admin | Lipiec 18, 2017

Co pewien czas wykonywane są eksperymenty na najbardziej renomowanych aparatach. Dzięki temu ewentualni kontrahenci zdołają podjąć właściwą decyzję i postawić na kupno najlepszego sprzętu w konkretnej kategorii.Jeżeli chodzi o karty graficzne to pionierskie miejsce w rankingu zajmuje karta Sapphire r7 260x, jaka posiada 1 GB pamięci. Ważkie jest także to, że ta karta graficzna bazuje na nowoczesnym chipsecie, a także jest schładzana przy użyciu radiatora. Jej kolejną cechą charakterystyczną jest szyna danych 128 bit.

Read more