teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

sprzęt elektroniczny

Jakie tablet wybrać? Jak kupić odpowiedni model, jaki będzie całkiem nam odpowiadała? Co jest najważniejsze w tej kwestii?

admin | Czerwiec 11, 2017

Jak w sklepach zjawiły się tablety, to nie tylko nie było większego wyboru, ale także ich cena była przesadnie wysoka dla wielu osób. Dzisiaj nie ma co narzekać ani na ofertę salonów, czy na atrakcyjność cenową jak również funkcjonalność sprzętu. Jednakże razem z pojawieniem się nowych modeli oraz coraz większej konkurencji zaczęły pojawiać się pytania, na przykład jaki tablet kupić, czy ma sens wybrać ekonomiczny model, jaki będzie lepszy, z Androidem czy Windowsem?

Read more
testy sprzętów

Bardzo przydatne zestawienia i testy elektroniki w sieci- testy pancernych telefonów komórkowych

admin | Czerwiec 11, 2017

Poszukując idealnych produktów często posiłkujemy się rankingami lub testami w sieci. Dzięki nim możemy wybrać produkt o właściwościach, na których nam szczególnie zależy. Najczęściej robione testy urządzeń to testy elektroniki. W każdym mieszkaniu możemy znaleźć choć jedno urządzenie tego typu. W obecnych czasach gdy smartfony jak również komputery są na porządku dziennym, klienci bardzo potrzebują tego typu testów tudzież rankingów.

Read more
iPhone

Etui iPhone 5 i inne akcesoria

admin | Czerwiec 10, 2017

Popularność Iphonów albo Ipodów nieustannie wzrasta. W dwudziestym pierwszym wieku olbrzymie udręki sprawia choćby zakup akcesoriów do tego rodzaju urządzeń. Iphone akcesoria to fraza, która może pomóc w wyszukaniu tych akcesoria. Akcesoria do Iphone’a ,a także liczne usługi czy aplikacje, które rekomenduje wielość firm, są w stanie bardzo udoskonalić życie, o ile tylko konkretny reflektant potrafi z nich rozsądnie korzystać. Czy najlepiej nabyć tanie, ale nie do końca przetestowane etui do Iphone’a czy też doceniany model na etui Iphone 5?

Read more
laser

Centralny odkurzacz czyli następca tradycyjnego

admin | Grudzień 13, 2016

Coraz większa liczba osób oraz firm decyduje się na montowanie swoistego urządzenia. Nie wszyscy wiedzą, do czego ono służy oraz w jaki sposób działa, lecz z przemijającym czasem jego przyjaciół jest coraz więcej.

Read more
kamera samochodowa

Coraz więcej kierowców ma kamery samochodowe. Ten bajer, stał się nieodzownym kompanem podróży.

admin | Maj 17, 2016

Rejestrator podróży, czyli kamera samochodowa umożliwia rejestrowanie rekreacyjne i staje się nieodzowna w czasie wakacji, gdy reflektujemy zapisać trasę jazdy, trasa zostaje udokumentowana w pamięci kamery. Ponadto, kamera samochodowa jest przydatna w momentach losowych.

Read more