teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

laser

Centralny odkurzacz czyli następca tradycyjnego

admin | Grudzień 13, 2016

Coraz większa liczba ludzi i firm decyduje się na montaż swoistego urządzenia. Nie każdy wie, do czego ono służy i jak naprawdę działa, lecz wraz z upływem czasu jego zwolenników przybywa.

Read more
kamera samochodowa

Coraz więcej kierowców ma kamery samochodowe. Ten bajer, stał się nieodzownym kompanem podróży.

admin | Maj 17, 2016

Rekorder podróży, czyli kamera samochodowa daje zapisywanie rekreacyjne i staje się niezastąpiona podczas wakacji, gdy reflektujemy utrwalić trasę przejażdżki, relacja zostaje zapisana w pamięci urządzenia. Prócz tego, kamera samochodowa jest praktyczna w sytuacjach losowych.

Read more
kamera na rowerze

Podsłuchy i kamery samochodowe – czyli jak znaleźć nietuzinkowe hobby

admin | Sierpień 11, 2015

Wiele osób posiada niebanalne hobby i zainteresowania dzięki którym otaczająca rzeczywistość jest bardziej interesująca. Warto mieć niebanalną pasję i ją rozwijać, gdyż daje to człowiekowi pełną swobodę i wolność w prezentowaniu siebie i swoich potrzeb. Ale jak znaleźć naprawdę interesujące hobby? Możliwości jest wiele. Jednym z ciekawszych opcji jest zbieranie sprzętu elektronicznego, przydatnego w nietypowych sytuacjach. Jakie to mogą być gadżety?

Read more
iPhone

Etui iPhone 5 i inne akcesoria

admin | Sierpień 2, 2013

Popularność Iphonów czy Ipodów ciągle rośnie. W dzisiejszych czasach niesamowite trudności powoduje choćby zakup akcesoriów do takiego typu urządzeń. Iphone akcesoria to hasło, która może pomóc w wyszukaniu tych akcesoria. Akcesoria do Iphone’a ,jak również liczne usługi czy aplikacje, jakie rekomenduje mnogość firm, mogą mocno ulepszyć życie, jeśli tylko konkretny klient potrafi z nich dobrze korzystać. Czy najbezpieczniej wybrać tanie, ale nie w pełni sprawdzone etui do Iphone’a czy też doceniany model na etui Iphone 5?

Read more
kobieta

Elektroniczny papieros pomoże rzucić palenie

admin | Sierpień 29, 2012

Od pewnego czasu wdrożono w Polsce zakaz palenia papierosów w miejscach publicznych. Lokale gastronomiczne, kawiarnie i puby stały się miejscami wolnymi od dymu tytoniowego. Można nareszcie wybrać wieczorem do knajpy i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie śmierdziało papierosami. Część palących na pewno z powodu wspomnianego zakazu podjęła decyzję o skończeniu z nałogiem. Pomocny być w tym może e-papieros.

Read more