Poręczne akcesoria szpiegowskie.

Sklep internetowy poleca poręcznegadżety do śledzenia w tanich cenach. Polecamy m.in mini kamery, długopis z kamerą czy zegarek szpiegowski. Mini kamery dedykowane są osobom, które w sposób bezpieczny i dyskretny pragną zarejestrować i zapisać obraz z dźwiękiem wysokiej jakości. W ofercie naszego sklepu znajdują się kamery ukryte w budziku lub zasilaczu, dzięki którym można dyskretnie monitorować zachowanie domowników w czasie naszych wakacji czy wyjazdu w podróż służbową.

obraz z kamery
Autor: Alan Cleaver
Źródło: http://www.flickr.com

Oprócz tego, w sytuacji włamania czy kradzieży, mamy w posiadaniu nagranie, które może pomóc zidentyfikować złodzieja i odzyskać skradzione dobra. Mini kamery szpiegowskie idealnie sprawdzają się także w pracy, pozwalając na nagranie obrazu z biura, w sytuacji kiedy podejrzewamy, że dzieje się coś no co powinniśmy zareagować. Proponujemy też mini kamery operacyjne. To wyższa klasa sprzętu do dyskretnej kontroli, często używana przez policję oraz profesjonalistów z dziedziny detektywistyki. Charakteryzują się wyższą jakością nagrań, możliwością bardzo długiej pracy operacyjnej oraz dodatkowymi funkcjami, takimi jak oznaczanie nagrania znakiem wodnym czy liczenie klatek (http://kamrec.pl/pl/c/Kamery-samochodowe/26).

Materiał taki może stanowić wiarygodne źródło informacji i niezbity dowód w sprawie sądowej. Szeroki wachlarz rejestratorów pozwoli na zapis nagrań w dowolnym formacie, oczekiwanej jakości odbioru oraz pojemności pamięci. Kolejnym gadżetem godnym zwrócenia uwagi jest długopis z kamerą. To multimedialne urządzenie o wysokiej jakości. Długopis rejestruje video o rozdzielczości 640×480 pikseli. Jest wykonany z metalu.
Wygląda jak typowy długopis. Wygląd rzeczywistego długopisa nie wzbudza podejrzeń co do jego wielkich. Oczywiście długopis można wykorzystywać również w sposób standardowy – do pisana. Tusz jest w kolorze czarnym.
długopis
Autor: www.iconfinder.net
Źródło: www.iconfinder.net

Długopis z kamerą posiada też funkcję aparatu i dyktafonu. Można określić czas i datę wykonywanych zdjęć lub video. Dzięki temu małemu urządzeniu w niczym nie przypominającemu kamery, dowiesz się całej prawdy.
Długopis z kamerą można zawsze nosić przy sobie i użyć w dowolnej chwili. Jest niezwykle prosty do ukrycia (zobacz http://kamrec.pl/pl/p/Dlugopis-szpiegowski-z-kamera-1280×960-HD-microSD/80). Niezwykle wygodnym i użytecznym gadżetem jest także zegarek szpiegowski. Ma funkcję robienia zdjęć oraz detekcji ruchu. Idealny w każdej sytuacji, w której chcemy posiadać dowód nieodpowiednich zachowań, oszustw, drobnych kradzieży czy uwiecznić ważne spotkanie.Videa nagrywane przez zegarek szpiegowski zapisywane są w wygodnym formacie o rozdzielczości 640×480.Dźwięki zbierane są z otoczenia z pomocą zintegrowanego mikrofonu (patrz http://kamrec.pl/c/Zegarki/21).