W dzisiejszych czasach bycie pasjonatem gadżetów, nie jest niczym dziwnym, a raczej czymś naturalnym.

Tak więc jeśli ktoś ma akurat smartfona i chce, by jego urządzenie mobilne prezentowało się zdecydowanie korzystniej, to na pewno będzie chciał zakupić jakiś interesujący pokrowiec, bądź etui. A na rynku związanym z urządzeniami mobilnymi tego typu rzeczy jest naprawdę mnóstwo. Etui różnią się między sobą nie tylko krojem, kolorem i grafiką, ale także sposobem korzystania, oraz tworzywem. Raczej od jakiegoś momentu do najczęściej wybieranych zaliczają się pokrowce wykonane ze skóry, filcowe, oraz plastikowe.

Etuo.pl - etui i akcesoria do smartfonów i tabletów
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Te materiałowe cechują się przede wszystkim szerszym polem manewru wykonania kroju. Jednym z przykładów jest sony xperia e4 etui (więcej o modelu), które cechuje się tym, że jest otwierane jak urządzenie mobilne z klapką. Innym rozwiązaniem zamykania takiego pokrowca, jest także system diary – polecane Samsung Galaxy Core Prime etui (kliknij w link). Tak więc smartfon z daleka wygląda jak terminarz bądź luksusowy kalendarz do uwieczniania różnych istotnych adresów i spotkań. Najczęściej otwierane są one na niewielki magnesik. W ten sposób takie pokrowce wyglądają nie tylko bardzo luksusowo, ale również są bardzo praktyczne. Opłaca się także wspomnieć w tym przypadku o etui plastikowym.

Smartfon Sony Xperia
Autor: TAKA@P.P.R.S
Źródło: http://www.flickr.com
W przypadku samsung galaxy grand prime etui, mamy faktycznie do czynienia z ogromnym szeregiem opcji do wyboru. Wystarczy zacząć już od rozmaitych kolorów. A następnie będzie można kończyć na rozmaitych opcjach związanych z grafikami. W różnych sklepach internetowych z gadżetami do urządzeń mobilnych można znaleźć setki produktów. Każdy niewątpliwie wyszuka dla siebie coś odpowiedniego, co trafi w jego indywidualny gust. Tego typu pokrowce adresowane są jednocześnie osobom młodym, które kierują się całkowicie odmiennymi trendami mody, jednak również do poważnych posiadaczy smarfonów, jacy przede wszystkim wybierają takie cechy jak, elegancja i bogactwo. Inną cechą jest funkcjonalne zastosowanie etui, które oczywiście, w głównej mierze ma chronić telefon przed różnymi zadrapaniami. A do tego w końcu bez problemu można zachować wymarzony styl.