W jaki sposób polepszyć jakość gry na konsoli?

Każdy gracz wie, że profesjonalny gamepad niebywale podnosi jakość gier. Jak dokonać najlepszego wyboru, jeśli rynek dostarcza nam tak rozbudowany wachlarz możliwości? Opisujemy kilka godnych zainteresowania propozycji:

Gamepad
Autor: 55Laney69
Źródło: http://www.flickr.com
Xbox360 Controller for Windows posiada funkcję użytkowania na każdej platformie gier produkcji Microsoft. Kontroler konsoli Xbox360 do systemu Windows współgra z większością komputerów posiadających system Windows XP i z konsolami Xbox360, dając wszechstronny sposób korzystania z ulubionych gier. Dodatkowo wibracje uruchamiające się w odpowiednich chwilach rozgrywki sprawiają, że osoba korzystająca nabiera większej wprawy w grze.

Bezprzewodowy z zasiegiem 9 metrów oraz przedziale użytkowania mniej więcej 40 godzin na bateriach technologii AA. Wyposażony jest w 8 przycisków jak i możliwość regulowania siły wibracji przydatnych w maksymalizowaniu mocy baterii. Do urządzenia dodano zestaw Play and Charge Kit, który składa się z akumulatora i kabla, dzięki któremu ładowania ich podczas gry. Kontroler posiada dwa sterowniki analogowe i przycisk Xbox Guide.

Jeśli pragniemy polepszyć przyjemność gry, z odsieczą przybywa gamepad Kontroler Bezprzewodowy do Xbox360 Black. Wyposażony jest on w kabel o długości ponad 9 metrów, co daje swobodę poruszania podczas gry. Efekt dopełni świetnie umieszczone 8 przycisków razem z dwoma gałkami sterującymi. Kontroler zasilany jest dwoma bateriami, które pozwalają użytkowanie na około 40 godzin.

Gamepad Sony PS3 DualShock Czerwony wyróżnia zupełnie nowoczesny sposób bezprzewodowe przesyłanie danych za pomocą USB co jest możliwe przy wdrożeniu opcji połączenia Bluetoth. Zainstalowany był także mechanizm wykrywania ruchu Sixaxis oraz połączony z nim system wibracyjny, co w efekcie umożliwia niesamowite efekty w czasie gry. Dzięki wbudowanemu urządzeniu jaki jest akumulator, działającemu w przedziale około mniej więcej 45 godzin mamy możliwość dużo dłużej cieszyć się grą.