W jaki sposób sprezentować konsolę dla dziecka

Namyślasz się, jaki podarek kupić bratankowi? Nie od dzisiaj niemal każdy dobrze wie, że jednym z najmilszych i najbardziej docenionych prezentów zdecydowanie będzie fantastyczna konsola do gier. Dzisiaj większość chłopców spędza mnóstwo czasu grając w gry. Jeśli z okazji osiemnastki podarujesz mu właśnie nową konsolę, na pewno będzie wielce zadowolony.

konsola
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Czy wiesz jednakże, jaką konsolę zakupić? Dzisiaj na rynku istnieją jedynie dwaj gracze – konsole Xbox i Sony Playstation – którą konsolę wybrać. Decydując się na zakup jednej z nich warto pamiętać, że niektóre gry zadziałają wyłącznie na konkretnym modelu konsoli. Dlatego właśnie przed zakupem konsoli można dyskretnie dowiedzieć się, w jakie gry najczęściej gra Twój siostrzeniec. Od tego w wielkiej mierze będzie uzależniona decyzja o kupnie danej konsoli. Do konsoli niewątpliwie warto także zakupić kilka gier. Musisz pamiętać, że producenci konsol do gier nakładają na nie różnego rodzaju blokady, które mają zapobiec piractwu.

Dlatego najnowsze modele konsol nie będą w stanie obsłużyć gry, która jest spiratowana. Do najlepszego działania konsola Xbox potrzebuje dostępu do sieci. Bez tego utrudnione jest granie w niektóre gry. Xbox powinien łączyć się z serwerem Microsoftu co dwadzieścia cztery godziny jeżeli chce się grać codziennie. W przypadku Sony Playstation nie ma takiego wymogu, jednak z drugiej strony konsola niejednokrotnie nie pozwoli także na włączenie oryginalnej gry pożyczonej od przyjaciela. Sony uruchomił na każdej konsoli specjalną bazę przyjaciół – jeśli doda się do niej konkretną konsolę, dopiero wtedy można
konsola
Autor: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com

uruchomić daną grę na tym urządzeniu.

Lista przyjaciół może zawierać maksymalnie dziesięć osób. Jeśli zatem chcesz kupić swojemu chrześniakowi konsolę na Gwiazdkę, dobrze zorientuj się najpierw, jakich konsol używają jego znajomi. Oprócz tego trzeba wiedzieć, w jakie gry chce grywać. Jeżeli będziesz władał tymi wszystkimi informacjami, dopiero wówczas możesz rozpocząć poszukiwania konsoli w dobrej cenie. Każdy chłopak zdecydowanie ucieszy się z takiego podarunku.