W którym miejscu odnajdę cień do powiek i dodatki do telefonów?

Gdy chcemy wspaniale wyglądać, my przedstawicielki płci pięknej, to wtedy postanawiamy się umalować. Dobry makijaż doda nam nie tylko uroku, ale również pewności siebie. Jednak nie zawsze mamy pewność, które cienie do powiek będą tymi idealnymi. Przy zakupie mamy problem, czy dany kolor będzie pasował do barwy naszej tęczówki, czy cień tej marki się nie kruszy, czy czasem któryś cień nie ma za dużo świetlistych drobinek i jeszcze czy musimy dużo danego cienia aplikować, żeby uzyskać kolor taki jak w pudełku.

klik
Autor: Sharon Wesilds
Źródło: http://www.flickr.com

Oczywiście dopóki się nie kupimy cieni i ich nie wypróbujemy same, to nie będziemy wiedziały, czy konkretny cień nam odpowiada. Dopiero, gdy go użyjemy i pójdziemy na imprezę, a następnie z niej wrócimy zobaczymy, co wart jest cień, który postanowiłyśmy kupić. Bo wiadomo, że istotne jest również, by cień był trwały. Na imprezie często mało widać, ale gdy stosujemy cień, na co dzień, to nie będziemy, co kwadrans poprawiać „oka”. Trzeba mieć dobre cienie do powiek (więcej tu), które będą trzymały się długo, z tego powodu dobrze też kupować bazę pod cień i pamiętać o tym, by ją nakładać.

Telefon to nie wszystko

W dzisiejszych czasach tylko komórka nie wystarczy, dziś powinniśmy mieć moc dodatków do swojego telefonu. A gdy spojrzy się na te różne gadżety do telefonów (czytaj) to możemy mieć spory dylemat, bo jest ich całe mnóstwo i aż dziwi to, że wciąż wymyślane są kolejne. Kiedy obecnie kupujemy telefon potrzebny do niego jest case lub najlepiej kilka, inny na wszystkie dni tygodnia, do tego słuchawki, mniejsze i większe, bo wiadomo, że do słuchania muzyki w różnych miejscach konieczne są, chociażby dwie pary. Do tego opaska na ramię, bo gdy ćwiczymy smartfon musi być ciągle z nami.

Każdy na swoim telefonie ma milion aplikacji, które mają mu pomóc spalać odpowiednią ilość kalorii, ćwiczyć przez konkretną ilość czasu, nie mówiąc już o tym, że są doradcą w doborze tylko zdrowych potraw i przypominają o tym by pić tyle płynów ile potrzebuje nasz organizm. Dlatego poza tym, co w środku ludzie dbają też o to, co na zewnątrz. Chociaż najczęściej wszyscy dokonują zakupów gadżetów niemalże, co sześć miesięcy, bo co pół roku postanawiają kupić również nowe telefony i cały ten gadżeciarski biznes wokół telefonów nie ma końca.