Wnieś szczyptę ułatwienia do swojej kuchni z pomocą krajalnicy

W dobie szybkiego życia niezwykle popularnym i praktycznym podejściem jest kupowanie towarów rozdrobnionych i już przekrojonych w kawałki. Producenci prześcigają się w pomysłach w ramach których będziemy mogli zaoszczędzić czas i energię, poświęcaną na krojenie. Nie okazuje się to być tak praktycznym ułatwieniem jak na pierwszy rzut oka się wydaje. Dlaczego? Powodów można wymieniać sporo, ale najbardziej istotne jest to, że kupując produkty w całości po czym rozdrabniając je dopiero w kuchni mamy pewność że na dłuższy czas zachowują świeżość.

w kuchni
Autor: Las Cruces Digs
Źródło: http://www.flickr.com
Produkty codziennej konsumpcji przekrojone w plastry zdecydowanie szybciej tracą smak oraz są suche i trudne do zjedzenia. Większość osób używakrajalnicy jedynie by pokroić bochenek chleba – a przecież możemy przekrajać za pomocą krajalnicy także inne artykuły np. warzywa lub mięso. Krajalnica okazuje się byćsprzętem który pozwala zaoszczędzić na dłuższej możliwości spożywania naszych produktów a dodatkowo na czasie – używanie klasycznego noża trwa więcej czasu.

pomieszczenie kuchenne
Autor: Allison Stein
Źródło: http://www.flickr.com

Należy wiec kupić krajalnicę lepszej marki, aby działała przez wiele lat. Zelmer jest jedną z marek specjalizujących się w segmencie sprzedaży sprzętów AGD, w tym krajalnic. Wśród ich produktów jest krajalnica krajalnica Zelmer 393.5NP Doris Expressive. Jest to klasyczny, nieskomplikowany podczas użytkowania model. Małe gabaryty dają gospodarność miejsca w pomieszczeniu kuchennym. Wyposażona w opcję wyboru grubości plastrów do 15 mm. To bardzo bezpieczne urządzenie, gdyż przycisk uruchamiający został ukryty przez odpowiednią osłonę. Spód wyposażony w materiał antypoślizgowy jest niezbędnym fragmentem, pozwalającym na stabilność korzystania.

Krajalnica Zelmer Alexis Young 294.5NP Orange jest to następny interesujący towar marki Zelmer (Krajalnica Zelmer Alexis Young 294.5NP Orange). Również ma opcję regulacji grubości krojenia do 15 mm.. Ostrze ze stali nierdzewnej daje dużą odporność i solidność produktu. Dodatkowo też wbudowano w ten model zabezpieczenie, które daje pewność, że nie uruchomimy krajalnicy w przypadkowy sposób.

Bosh będący przedsiębiorcą dystrybuującym AGD również posiada w swym asortymencie krajalnice. Dość ekonomicznym oraz wytrzymałym towarem jest krajalnica BOSCH MAS6200N – http://www.ceneo.pl/. Produkt wykonano z wytrzymałego metalu – nóż wykonano ze stali szlachetnej – co daje niebywałą wytrzymałość. Także jest opcja ustawiania grubości krojenia do 15 mm.