Wybieramy toster

Ciepłe, świeże bułki lub rogaliki rano to marzenie wielu ludzi którzy się przygotowują do wyjścia do pracy czy też szkoły. Lecz aby te ciepłe bułeczki zjeść, to musi się albo wcześnie wstać i zajrzeć do pobliskiej księgarni, lub kupić dobry toster, w nim te wszystkie ciepłe łakocie można będzie przyrządzić.

Autor: Kenwood
Tostery mają niezwykle prostą zasadę działania, wkłada się do nich pieczywo i po kilkunastu sekundach wyjmuje delikatnie przyrumienione i chrupiące. Jednak aby tosty zawsze wyszły takie, jakich się oczekuje, to należy mieć do tego dobry toster. Nie warto kupować niemarkowych urządzeń, kiepskich jakościowo, ponieważ może się szybko okazać, że zrobione tosty nie będą tak smaczne jak ktoś by chciał.

W zasadzie wszystkie tostery znanych producentów posiadają podobne funkcjonalności i jeśli ktoś się nie zdecyduje na jakiś nieznany wyrób na bazarze, to powinien być z zakupu zadowolony. W zasadzie przy wybieraniu tosterów bardziej trzeba patrzyć na jego stylistykę i wygląd, bo ze względu na przeznaczenie tostery z reguły trzyma się na widocznym miejscu w kuchni. Na przykład Toster Bosch TAT8613 ma stylowy ciemny kolor ścianek bocznych, a środek jest srebrny z czarnymi elementami. Sam toster sprawia wrażenie bardzo eleganckiego i jeżeli komuś podobają się tego typu kolory, to ten toster także będzie się podobać.

Za to Toster De Longhi CTJ 2003 W oferowany jest w dwóch różnych barwach, jest to, jak się można domyślić, biały oraz czarny. Toster nie jest prostokątny, ale lekko zaokrąglony na narożnikach, przez co robi wrażenie niezwykle lekkiego i smukłego. Projektanci znanej firmy Elektrolux zdecydowali się na odważniejsze kolory i ich ostatni produkt Electrolux jest czerwono-srebrny. Boki ma w kolorystyce bordowej czerwieni, zaś panel przedni i górę srebrno-czarną. Dzięki wykorzystaniu czerwieni toster ten wygląda stylowo i elegancko, za to to powrócenie producenta do klasycznego wzornictwa, czyli do kolorów czarnego i białego, z delikatną opaską w szarym kolorze wokół urządzenia.