Zabawne prezenty dobre na wszystko

Nadchodzi osiemnastka przyjaciela, a ty nie masz pojęcia co mu sprezentować? Przyjaciółka zaprasza cię na wieczór panieński i nie możesz zdecydować się na podarunek? Nie ma problemu! Rozwiązaniem są… śmieszne prezenty.

Niedawno bardzo popularne było darowanie osiągającemu dorosłość tabliczki z liczbą 18, zwykle kradzioną z tramwajów miejskich. Właśnie z tego powodu w wielu miastach odwołano te linie. Trzymając się litery prawa, w necie jest mnóstwo sklepów sprzedających prezenty na 18. Powodzeniem odznaczają się zabawne dyplomy i certyfikaty, dokumentujące dorosłość właściciela. Jest możliwość zamówić je z nadrukowanym imieniem i nazwiskiem obdarzonego. Analogiczną możliwość proponuje się w przypadku wszelkiego rodzaju t-shirt’ów, kufli, długopisów i zabawek okolicznościowych.

Autor: stevendepolo/ flickr.com

W Internecie można kupić też bardziej niegrzeczne prezenty na wieczór panieński. Jest to całkowicie żeńska impreza i rządzi się osobnymi prawami. W cenie są przeróżne przebrania – m. in. diablic, pokojówek i policjantek. Przyszłym pannom młodym koleżanki ofiarowują często prezenty z podtekstem seksualnym.

W ofercie sklepowej można znaleźć więc niegrzeczną bieliznę, poradniki Kamasutry, zabawki erotyczne, ciuszki z elementami fallicznymi, gry planszowe i karciane dla dwojga oraz wiele innych, silnie niepoprawnych gadżetów. Oczywiście dostępne są też prezenty na wieczór kawalerski o podobnym zabarwieniu, a jednak zdają się być mniej kontrowersyjnie. Możliwe, że bierze się to z praktyki, że zamiast sprezentować gadżet, goście wolą sponsorować przyszłemu małżonkowi wycieczkę do klubu nocnego lub wynająć tancerkę na przyjęcie.