Zakup telewizora Samsung

Zakup dobrego telewizora to dziś duże wyzwanie, widząc ilość dostępnych modeli. Telewizor kupić możemy za 1000 zł, a można wydać na niego i 20 tysięcy – zależeć wszystko będzie od preferencji i możliwości finansowych kupującego. Oczywiście telewizory które kosztują powyżej dziesięciu tysięcy to najwyższy segment i odbiorców na nie nie ma jednak zbyt dużo.

Telewizory marki Philips
Autor: Philips
Źródło: Philips
Dużo popularniejsze stały się modele z przedziału cenowego do trzech tysięcy złotych, wśród nich wybrać można naprawdę sporo ciekawych modeli.Jeśli chodzi o firmy, to niekwestionowanym liderem od kilku lat jest Samsung, urządzenia jego są dobrze zaprojektowane, mają wiele technologicznych nowinek i zasłużenie królują w rankingach sprzedażowych.

Za cenę półtora tysiąca zł ciekawie wygląda model telewizor SAMSUNG. Już za tę niewysoką cenę kupujący otrzymuje już obraz full HD i ekran o przekątnej 42 cale – wielkość wystarczającą do wygodnego oglądania telewizji w większości domów. Model ten jest już wyposażony w wejście USB, dzięki czemu podpiąć do niego można zewnętrzną pamięć i cieszyć się filmami, zdjęciami i muzyką na sporym ekranie.

Za niecałe trzysta złotych dopłaty możemy kupić telewizor telewizor UE40F6400 (). Co prawda jest on o dwa cale mniejszy od poprzednika, lecz za to ma możliwość użytkowania sieci wi-fi i funkcję Smart TV. Szczególnie ta pierwsza opcja jest niezwykle przydatna, telewizor może się łączyć z internetem i może korzystać ze wszystkich popularnych serwisów internetowych z muzyką i filmami. Jakie możliwości rozrywki i zabawy może to dać nie trzeba chyba nikogo uświadamiać. Następne pięćset złotych do dołożenia może być do także 40-calowego, ale ze znacznie lepszymi parametrami odbiornika telewizyjnego, którym jest Samsung UE-40F6770. Ten akurat model ma dużo lepszy ekran od poprzedników, co będzie tłumaczyć wyższa cena. Za to otrzymuje się stylowe, z najwyższymi parametrami urządzenie, na którym oglądanie filmów to prawdziwa przyjemność. Za cenę tą można można również kupić telewizor Samsung UE46F6320, ma on przekątną 46 cali i funkcję wi-fi, a poza tym smart TV.