Zdjęcia z powietrza pokazują drobiazgi, których zwyczajnie nie jesteśmy w stanie dojrzeć

Jeśli nie mieliśmy okazji latać samolotem, to z pewnością nierzadko się zastanawiamy, jak prezentują się ulice oraz mieszkania w naszej okolicy widziane z lotu ptaka. Na szczęście coraz częściej zarządcy miasta, chcąc pokazać jak wspaniale się ona przedstawia i jak logicznie są rozmieszczone budynki, które się w niej znajdują, zamawiają filmowanie z lotu ptaka. Przeważnie dzieje się tak, że wypożyczany jest niewielki samolot a filmowiec, który siedzi na jego pokładzie rejestruje calutki przelot, jaki odbywa się nad daną miejscowością. Parę razy zawracają, tak by uwiecznić wszystko z różnorakich perspektyw, a później mieszkańcy mogą oglądać to niesamowite wykonanie.

Możemy również od razu robić fotografie

Dron
Autor: Jorge Sanz
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo często w czasie takiego przelotu nad konkretną miejscowością, poza zrobieniem filmu, który uwiecznia nie tylko samodzielne budynki, lecz także oraz prawdziwy ruch na ulicy, wykonywane są również zdjęcia z powietrza (kontynuuj czytanie). Wtenczas każdy ma szansę się im dokładnie przypatrzeć, sprawdzić czy czasami on też nie został złapany na jednym z nich podczas spaceru albo powrotu do domu. Co więcej dzięki takim zdjęciom każdy może się dowiedzieć jak nieprawdopodobne wzory dają konkretne budynki i poczuć się tak, jakby na pewno obserwował to wszystko z góry, jakby on sam leciał tym samolotem oraz podziwiał to wszystko na własne oczy. Co więcej takie zdjęcia również pozwalają wyodrębnić puste tereny, gdzie jeszcze można coś wymyślić, coś zbudować, tak żeby całość prezentowała się naprawdę wspaniale. Więcej: http://magiceye.com.pl.

To będzie niesamowita pamiątka

Z pewnością należy wykorzystywać z tego rodzaju okazji, gdyż zrobienie takiego filmu, albo wykonanie takiego zdjęcia, z pewnością będzie nieprawdopodobną pamiątką. Co więcej jeśli będą one wykonywane w systematycznych odstępach czasu, będziemy posiadali wspaniałe potwierdzenie tego, jak dana miejscowość się rozwija i iż nie stoi ona w miejscu. Zamówienie takiego samolotu oraz wykonanie takiego zadania nie wyniesie zbyt dużo, a jednocześnie pozytywne skutki takich działań, z pewnością przejdą nasze najśmielsze założenia, szczególnie że mieszkańcy będą pragnęli mieć takie zdjęcia na pamiątkę.