teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

Niesamowita technika 360 stopni – fotografie jutra

admin | Styczeń 16, 2018

Obecna technologia oferuje w dziedzinie fotografii niesamowite perspektywy. Ilustracją tego są zdjęcia 360 stopni. Prezentują w bardzo interesujący sposób fotografię i zrobiły się niebywale modne w różnych dziedzinach. Nie tylko zawodowcy mogą już tworzyć takie zdjęcia, ale też hobbyści.

Read more
obiektyw

Fotografie w 3D luksusowy i satysfakcjonujący artykuł.

admin | Styczeń 16, 2018

Innowacyjny rodzaj wizualizacji pozwalający w bardzo szczegółowy sposób zbadać nam wyrób w wymiarze 3D jest to fotografia obrotowa. Przy tworzeniu takiej wizualizacji potrzeba wykonać parę koniecznych etapów. Pierwszym z etapów jest kwalifikacja właściwego miejsca.

Read more
dziecko

Oryginalna pamiątka na resztę życia dla naszego malucha – oto pomysły

admin | Styczeń 14, 2018

Jedną z bardzo trudnych sesji jest sesja fotograficzna z małym dzieckiem. Chociaż dzieci to świetny temat do wykonywania zdjęć to praca z nimi bywa potwornie męcząca. Niestety dziecko nie zawsze jest w stanie zrozumieć to, co do niego mówi fotograf. Bywa, że zamiast cudnie się uśmiechać zaczyna płakać. W takiej sytuacji fotograf ma nie lada orzech do zgryzienia.

Read more
Aparat

Aparaty cyfrowe i fotograficzne wśród najnowszych propozycji

admin | Styczeń 11, 2018

Unowocześnione w niezwykłym stopniu aparaty fotograficzne popularych marek to przemyślane czy niezwykle funkcjonalne sprzęty, które znakomicie nadają się tak dla fachowców, jak i dla amatorów. Zróżnicowane propozycje spotykają się z niemałą aprobatą samych klientów, którzy chcą wybierać dla siebie doskonałą jakość w najlepszym wydaniu. Oferowane dziś na rynku urządzenia sprawdzają się znakomicie nie od dziś, dlatego wskazane jest brać pod uwagę najistotniejsze dla siebie kryteria.

Read more
Fotograf

Teraz każdy może posiadać profesjonalny aparat fotograficzny

admin | Styczeń 8, 2018

Jeszcze zupełnie niedawno było tak, iż zawodowy sprzęt mieli tylko fachowi fotografowie, a zwyczajni obywatele musieli się zachwycić aparatami, które nie proponowały tak wspaniałej jakości ujęć. Na szczęście dziś wszystko się odmienia i mamy szansę liczyć na to, iż każdy może sobie zakupić wspaniałej jakości aparat fotograficzny, który pozwoli mu na robienie takich ujęć, jakby zostały zrobione przez fachowca. To wszystko powoduje, iż ludzie coraz radośniej robią fotografie oraz zatrzymują chwile, które są dla nich naprawdę niesamowicie ważne.

Read more