teclance.com

na bieżąco z każdą nową technologią

images

Uwiecznij najciekawsze momenty

admin | Lipiec 28, 2017

Przypuszczalnie nie ma takiej rzeczy czy zjawiska, które jeszcze nie zostało ujęte przez fotografa. Sporo z nich za pomocą zdjęcia potrafi z na pozór pospolitego, zwyczajnego przedmiotu uczynić autentyczne dzieło sztuki. Sama fotografia zresztą co najmniej raz w roku mieści się w polu upodobań niemal każdego wczasowicza.

Read more
sypialnia   slider

Drukowane obrazy odmienią Twoje wnętrze

admin | Lipiec 18, 2017

Zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, co nadaje czterem kątom duszę? Jest wiele elementów wystroju, które mocno oddziałują na ogół. Ważne jest nasłonecznienie – położenie domu, wielkość i rodzaj okien. Oddziałuje także mocno odcień ścian. Kolory dzielą się na dwie podstawowe grupy: letnie i zimne. No i trzeba wspomnieć o meblach – modernistyczne, stare, funkcjonalne.

Read more
images

Na jaki aparat fotograficzny się zdecydować?

admin | Lipiec 18, 2017

Czy najpewniej nabyć niedrogi, ale nie w pełni sprawny aparat analogowy czy też dobry aparat cyfrowy, lustrzankę? Najlepiej za każdym razem przed nabyciem aparatu przeprowadzić wstępną selekcje modeli – dobrze zapoznać się blisko ze sprawami technicznymi odpowiedniego modelu. Aparaty zdarzają się najróżniejsze, dlatego też pozyskanie choćby podstawowych informacji o ich typach może pochłonąć sporo czasu. Należy przy zakupach kierować się rozsądkiem, niekoniecznie emocjami.

Read more
images

W jaki sposób zatrzymać nasze wyjątkowe wspomnienia?

admin | Lipiec 18, 2017

Czas letni właśnie się rozpoczął. Wielu z nas z pewnością wybiera się na upragnione wczasy. Rozmyślaliśmy o tym momencie cały rok, podczas którego wytrwale wykonywaliśmy codzienne obowiązki. Po takim wyczerpującym czasie relaks po prostu jest nam potrzebny. Większość z nas chce spędzić urlop w jakimś wyjątkowym miejscu. Agencje turystyczne proponują nam wiele interesujących wycieczek. Możemy wybrać wiele fascynujących krain. Z takiej eskapady przywieziemy nie tylko cudowne wspomnienia i pamiątki. Na pewno wielu z nas uwieczni najcudowniejsze momenty na fotografiach.

Read more
aparat

Fotki to niezwykła pamiątka z urlopu w Mielnie, wyprawie po Tajlandii bądź powiedzmy z urodzin

admin | Lipiec 18, 2017

Okazji ku temu, aby zrobić zdjęcie nie brakuje. Każdego dnia fanowi robienia zdjęć pewnie wpadają setki fotograficznych pomysłów. Wszystko świetnie, lecz warto wiedzieć jedno: wyłącznie profesjonalne aparaty cyfrowe istotnie mogą robić fotki, które są fajne, godne oglądania. Wyśmienita marka to niewątpliwie nikon d5100 18 105 mm – można powiedzieć, że akurat na rynku aparatów cyfrowych to właśnie Nikony są pod każdym względem najbardziej kapitalne. Choć wiadomo, iż opinia na temat Nikonów jest wyłącznie subiektywna, nic w niej obiektywnego.

Read more