Zegarki firmy Timex

Mogłoby się wydawać, że w epoce ogólnie dostępnej elektroniki, komórek i smartfonów zegarki stracą na znaczeniu. W końcu praktycznie każdy telefon czy smartfon potrafi pokazać czas, a wiele osób ma ich więcej niż jedną sztukę. Ale mimo wszystko sprzedaż zegarków bez przerwy stoi na wysokim poziomie, cały czas jest sporo ludzi, którzy uważają ten sprzęt za element ozdoby i podkreślenia własnego stylu. I dobre zegarki tak należy traktować.

Wystarczy przyglądnąć się przykładowo zegarkom firmy Timex, znajdziemy w nich co najmniej kilka odmiennych linii dedykowanych dla przeróżnych grup klientów. Rzecz jasna praktycznie wszystkie, jak to na tę firmę przystało, cechują się wyśmienitą jakością i precyzją wykonania. Timex przez liczne osoby uważany jest za najlepszą firmę produkującą zegarki. Rzecz jasna wielu szwajcarskich producentów dorównuje, a nawet przewyższa precyzją produkty Timexa, lecz w świadomości konsumentów marka ta jest na dobrej pozycji.

Zegarki tego producenta będą się nadawać na wszystkie okazje, i każdy może znaleźć model, który mu się będzie podobał. Timex T2N793 to klasyczna elegancja, stylistkę utrzymano w ciemnej, czarno szarej kolorystyce, z jedyną koloru złotego wskazówką sekundnika, która podkreśla charakter tego modelu.

Timex T2N795 to ta sama seria produktowa, różniąca się od swoich poprzedników kolorystyką. Ten model jest całkowicie szary, nawet ze wskazówkami i paskiem ze skóry, i prezentuje się przez to wyjątkowo dyskretnie i elegancko. Prezentowane modele zegarków posiadają kwarcowy mechanizm, koperta jest wykonana ze szlachetnej stali, a szkiełko z solidnego, odpornego na wszelkie zarysowania szkła. Ale zegarki Timex to nie jedynie modele stylowe, lecz także sportowe. Na przykład do nich należy Timex T49799 (), model ten jest odporny na wstrząsy, dzięki czemu zakłady może być przez aktywne sportowo osoby, a poza tym ma na wyposażeniu datownik, stoper i podświetlenie tarczy. Tarcza ma elegancki, niebieski kolor, a całość uzupełnia stalowa bransoletka. Za to zegarek wyposażony został w pasek ze skóry, przez co ma on sportowy ale elegancki styl.