Zestawy naczyń firmy Tefal

Przyrządzanie potraw to sztuka. Żeby gotować smacznie i zdrowo, nie wystarczą oryginalne przepisy i odpowiedniej jakości surowce. Chcąc sprawić, aby praca przy kuchennym stole stała się przyjemna, warto zaopatrzyć się w praktyczny, porządny kuchenny sprzęt. Obecnie na rynku można wybierać i przebierać.

Od wielu lat panują firmy z długoletnim doświadczeniem, które pozwala im oferować produkty z najwyższą jakością. Bez wątpienia wśród liderów kuchennych produktów znajduje się marka Tefal.

Zarówno same naczynia, jak i drobne urządzenia AGD nie mają sobie równych w tym przedziale cenowym. Szczególnie warte polecenia są komplety naczyń kuchennych, które pozwalają w kompleksowy sposób podejść do sztuki przyrządzania posiłków. Na rynku dostępny jest przykładowo Tefal Classy Chef Zestaw garnków 10 el C778S154. To komplet składający się z rondla 1,5l o szerokości 16cm i 4 garnków, o średnicy odpowiednio: 18cm, 20cm i 24cm oraz wysokiego garnka o średnicy 22cm. Do wszystkich są dołożone przykrywki. Cały zestaw zrobiono z wysokiej jakości stali nierdzewnej o grubym dnie, które jest przystosowane również do użytku na indukcyjnych kuchenkach. Komplet nazywany Tefal Classy Chef Zestaw naczyń 14 cz C778S154 C7786454 C7790654 C7790454 ma wszystkie wymienione wyżej części, a poza tym poszerzony został o duży garnek z pokrywką oraz dwie patelnie. Tu również wszystkie naczynia są przeznaczone do użytku na płytach indukcyjnych.

Linia Ingenio od paru lat znajduje zadowolonych klientów, zatem warto przyjrzeć się kompletowi albo znacznie większemu Tefal ingenio zestaw garnków 20 cz. L5279972 (). Pierwszy zestaw zawiera patelnię ze średnicą 24cm oraz dwa garnki, ze średnicą 18 i 24cm. Poza tym do dyspozycji są dwie przykrywki, plastikową o średnicy 18 cm i szklaną mającą średnicę 24cm, oraz komplet rączek i uchwytów do naczyń. Drugi komplet oferuje znacznie większy repertuar, na przykład jeszcze dwie przykrywki i patelnie a także jeden garnek oraz kilka tarek, ochraniacz na ręce, chochlę i adapter na garnek.