Zmywarki AEG, Amica, Beko

Zmywarki od kilku lat cieszą się dużym zainteresowaniem w naszych domach. Wprawdzie w niejednej kuchni zajmują one cenne miejsce, lecz możliwość zaoszczędzenia czasu i wody w porównaniu z typowym myciem naczyń jest bardzo duża. Zwykłe mycie po kolacji to przynajmniej kwadrans spędzony przy zlewozmywaku i kilka wiaderek wylanej ciepłej wody.

wnętrze zmywarki do naczyń
Autor: CoCreatr
Źródło: http://www.flickr.com
Do zmywarki starczy powkładać brudne naczynia, włączyć właściwy program i urządzenie samo zajmie się myciem, a podczas tego będzie można zrobić coś dużo przyjemniejszego niż pilnowanie zlewozmywaka. Jak twierdzą liczni uczeni, na zmywanie podczas całego życia spędza się wiele tygodni, więc jeśli tę rolę zacznie przejmować zmywarka (Zmywarka AEG FAVORIT 65410 MOP), to można zyskać rzeczywiście dużo cennego czasu. O plusach zmywarek nie trzeba już chyba przekonywać nikogo, powinno się jednak przed wyborem zmywarki do domu dokładnie sprawdzić ofertę firm AGD i kupić model który najbardziej odpowiada potrzebom i oczekiwaniom. Bowiem zmywarki, mimo tego że ich podstawowa funkcja jest taka sama, różnią się jakimiś technologiami i możliwościami, które czasami bardzo mogą się przydać.

kuchnia
Autor: Alex Ansley
Źródło: http://www.flickr.com

Dla przykładu Zmywarka AEG FAVORIT 65410 MOP wyposażona jest w opóźnienie momentu uruchomienia nawet o 24 godziny, a dodatkowo w parę programów do różnych stopni zabrudzenia naczyń i sztućców. Bardzo interesującą funkcją właśnie w tym egzemplarzu jest użycie na jednym etapie wysokich temperatur, co przyczynia się do większej czystości oraz higieny.

Jeżeli zdarza się komuś często przypalać patelnie i garnki, to doskonałym pomysłem może być dla niego Zmywarka Amica ZWM 446 IE. Model ten posiada kilka funkcji które doskonale sobie poradzą z najbardziej nawet przypalonym brudem. Podwójne płukanie, zwiększona dawka środka myjącego i wysoka temperatura powodują, że każde z naczyń opuści wnętrze zmywarki pachnące i czyste.

W zmywarce tej można również myć delikatne naczynia na przykład takie jak porcelana albo szkło, ma ona odpowiedni rodzaj programu do tego typu mycia. Zmywarka BEKO DSFS 6831 W (tu sprawdź: producent BEKO) podobnie jak swoje konkurentki posiada mycie w wysokich temperaturach, dlatego też ją również można polecić, jeżeli komuś będzie zależeć na odpowiedniej czystości zmywanych naczyń.