Zmywarki Beko, Bosch

Naukowcy policzyli niedawno, że na mycie naczyń i sztućców domownicy tracą w ciągu swojego życia wiele tygodni, nie wspominając o zużywanej do tego celu energii. Z tego też powodu w coraz większej liczbie domów i mieszkań pojawiają się zmywarki, jakie zarówno oszczędzają cenny czas domowników, jak też w ostatecznym podsumowaniu będą generowań dużo mniejsze koszty niż przy tradycyjnym zmywaniu. Praktycznie każdy liczący się producent sprzętu AGD ma w swoim katalogu co najmniej kilka typów zmywarek, warto się więc przejrzeć i zobaczyć, cóż też mogą oni ciekawego zaoferować.

zmywarka Bosch
Autor: Goedeker’s
Źródło: http://www.flickr.com
Zmywarka BEKO DSFS 6831 X to porządne, bardzo wygodne w użytkowaniu urządzenie, często wybierane przez liczną klientelę. Urządzenia (więcej w tym miejscu: http://www.ceneo.pl/17897376) tego producenta od dawna się cieszą dobrą renomą i mają pięcioletnią gwarancję, a opisywany model dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań zaliczany jest do najbardziej ekonomicznych i oszczędnych w swojej grupie. Osobom zainteresowanym zakupem zmywarki można polecić również przyjrzenie się zmywarkom firmy Bosch. Ten producent z Niemiec słynie z solidności i praktycznych rozwiązań, i wszystko to możemy również znaleźć w jego propozycji urządzeń do zmywania. Zmywarka BOSCH SPV 43M10EU posiada na przykład technologię Vario Speed, która zmniejsza o połowę czas przeznaczony na umycie, przy zachowaniu pełnej czystości naczyń, a poza tym moduł Aqua Stop, zabezpieczający urządzenie przed wylaniem wody.

Tej ostatniej funkcji nie ma Zmywarka Bosch SPV50E00EU, lecz pozostałe funkcje i parametry ma takie same, jak poprzedniczka. Z uwagi na brak Aqua Stop zmywarka SPV50E00EU jest sporo tańsza od zmywarek z tym system, tak więc jeśli komuś nie potrzeba zabezpieczeń tego typu, to model ten jest doskonałym rozwiązaniem. Na koniec warto się przyjrzeć propozycji firmy Candy, jednemu z liderów urządzeń AGD. Pośród licznych modeli niezwykle interesująco prezentuje się Zmywarka Candy CDP 4609. Nieskomplikowana, tania i wygodna w obsłudze stała się jednym z najlepiej sprzedawanych urządzeń tej firmy (producent Candy).

Posiada ona parę pomocnych podczas codziennej pracy funkcjonalności, na przykład takich jak opóźnienie startu o 9 godzin i regulację wysokości górnego kosza

.